Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Node
gu: નોડ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.
