Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Default
kk: Стандартты

en: Node
kk: Түйін

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Term name
kk: Термин аты

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Black
kk: Қара
