Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.
