Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.
