Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Default
sv: Förvald

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Node
sv: Nod

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Term name
sv: Termens namn

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Caption
sv: Bildtext

en: White
sv: Vit

en: Style
sv: Stil

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Black
sv: Svart

en: Per page gallery
sv: Galleri per sida

en: Per post gallery
sv: Galleri per inlägg

en: No gallery
sv: Inget galleri

en: of
sv: av

en: Image alt text
sv: Alternativ text för bild

en: close
sv: stäng

en: Slideshow settings
sv: Inställningar för bildspel

en: Production (Minified)
sv: Produktion (Minimerad)

en: Development (Uncompressed Code)
sv: Utveckling (Okomprimerad kod)

en: Slideshow speed
sv: Hastighet för bildspel

en: Styles and options
sv: Stil och alternativ

en: Overlay close
sv: Stängning av lager

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: At least @a
sv: Åtminstone @a

en: stop slideshow
sv: dtoppa bildspel

en: Caption shortening
sv: Förkortning av bildtext

en: Hide (do not display image)
sv: Dölj (visa inte bild)

en: Per field in post gallery
sv: Per fält i inlagt galleri

en: Per field in page gallery
sv: Per fält i sidgalleri

en: Gallery (image grouping)
sv: Galleri (grupperad på bild)

en: Custom gallery
sv: Anpassat galleri

en: Content image style: Hide
sv: Bildstil för innehåll: Dölj

en: Content image style: Original image
sv: Bildstil för innehåll: Ursprunglig bild
