Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Style
te: శైలి

en: Black
te: నలుపు
