Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Media
th: สื่อ

en: Black
th: สีดำ

en: of
th: ของ

en: Degree of blur of an image. A higher value means more blur.
th: ระดับความหนักเบาในการเบลอภาพ ค่าที่สูงหมายถึงภาพยิ่งเบลอ

en: A slideshow for image groups.
th: สไลด์โชว์สำหรับกลุ่มของรูปภาพ
