Pirobox (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Media
ug: مېدىيا

en: Caption
ug: تېما

en: White
ug: ئاق

en: Black
ug: قارا

en: of
ug: جەمئىي
