Pirobox (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Node
az: Material

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Node title
az: Node başlığı

en: Caption
az: Başlıq

en: White
az: Ağ

en: Style
az: Stil

en: of
az: söndür
