Pirobox (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Overlay color
bo: ཁ་དོག་གབ་པ།

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: of
bo: གི

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
