Pirobox (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Term name
ca: Nom del terme

en: Media
ca: Multimèdia

en: Node title
ca: Títol del node

en: Caption
ca: Subtítol

en: White
ca: Blanc

en: Style
ca: Estil

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Black
ca: Negre

en: of
ca: de

en: Image alt text
ca: Text alternatiu de la imatge

en: close
ca: tanca

en: Production (Minified)
ca: Producció (Minimitzat)

en: Development (Uncompressed Code)
ca: Desenvolupament (codi sense comprimir)

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
