Pirobox Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Media
fr: Média

en: Do not use
fr: Ne pas utiliser

en: Styles and options
fr: Styles et options

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
