Pirobox Limit (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Media
cs: Média

en: Styles and options
cs: Styly a možnosti

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
