Pirobox Limit (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Media
de: Medien

en: Do not use
de: Nicht verwenden

en: Styles and options
de: Darstellungen und Optionen

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Content image style
de: Inhalt Bildstil
