Pirobox Limit (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Media
hu: Média

en: Styles and options
hu: Stílusok és beállítások

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Content image style
hu: Tartalom képstílus
