Pirobox Limit (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Media
pt: Mídia

en: Styles and options
pt: Estilos e opções

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
