Pirobox Limit (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Styles and options
ru: Стили и настройки

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Content image style
ru: Стиль изображения содержимого
