Pirobox Limit (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Media
tr: Medya

en: Styles and options
tr: Stiller ve seçenekler

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Content image style
tr: İçerik resim stili
