Pirobox Limit (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Media
uk: Медіа

en: Do not use
uk: Не використовувати

en: Styles and options
uk: Стилі і налаштування

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Content image style
uk: Стиль зображення у матеріалі
