Pirobox Limit (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Media
es: Multimedia

en: Do not use
es: No usar

en: Styles and options
es: Estilo y opciones

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Content image style
es: Estilo de imagen del contenido
