Piwik Web Analytics (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Search
lv: Meklēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Users
lv: Lietotāji

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Depends on: !dependencies
lv: Atkarīgs no: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām
