Piwik Web analytics (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
