Piwik Web analytics (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Search
te: వెతుకు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
te: @module (<span class="admin-disabled">అచేతనం</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
te: @module (<span class="admin-enabled">చేతనంగావుంది</span>)
