Piwik Web Analytics (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (49 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: ཕྲེང་རེར་Drupal་གྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་རེ་འཇུག་དགོས། ཡིག་འབྲུ་*་ནི་ཚབ་རྟགས་རེད། དཔེར་ན་%blog་ནི་ཟིན་བྲིས་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་མི་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན། ད་དུང་%front་མདུན་ངོས་རེད།

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bo: གལ་ཏེ་PHP དཔེ་རྣམ་འདེམས་ན་ %php བར་དུ་PHPབྱ་རིམ་གྱི་ཚབ་ཨང་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུད་ཅིག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཅན་གྱི་PHPཚབ་ཨང་ལག་བསྟར་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal དྲ་ཚིགས་ལ་གཏོར་བརླག་བྱེད།

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bo: PHPཚབ་ཨང་གིས་ <code>TRUE</code> ཕྱིར་ལོག་བྱེད་དུས་ཁ་སྣོན་བྱོས། (PHPདཔེ་རྣམ་འོག་ཉམས་མྱོང་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་བེད་སྤྱོད་བྱེད།)

en: Depends on: !dependencies
bo: རེ་ཞུ།： !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-disabled">ནུས་མེད་བཟོས་ཟིན</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-enabled">ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཟིན</span>)

en: Add to every page except the listed pages.
bo: མངོན་འཆར་བྱས་མེད་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས་སུ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add to the listed pages only.
bo: མངོན་པར་བྱེད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ནར་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: User specific tracking settings
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད།

en: Custom tracking settings
bo: རྗེས་སྙེག་རང་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་ལ་རྗེས་སྙེག་བྱས་ཡོད་མེད་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ནུས་པ།

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
bo: རྗེས་སྙེག་སྤྱོད་མཁན་སོར་འཇོག་བྱེད་ལ། འོན་ཀྱང་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྗེས་སྙེག་དོར་ནུས།

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག་མི་བྱེད་དེ། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྩིས་ཐམ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་དུས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་མིན་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཆོག %permissionཡི་དབང་ཚད་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་གི་དགའ་ཚུལ་ལྟར་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཆོག

en: opt-in or out of tracking
bo: རྗེས་སྙེག་བྱེད་མིན་གདམ་གསེས་བྱོས།

en: Role specific tracking settings
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Page specific tracking settings
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད།

en: Link tracking settings
bo: སྦྲེལ་མཐུད་རྗེས་སྙེག་སྒྲིག་འགོད།

en: File extensions to track
bo: རྗེས་སྙེག་བྱེད་པའི་ཡིག་ཆའི་མིང་།

en: A pipe separated list of file extensions that should be tracked when clicked with regular expression support. Example: !extensions
bo: ཆིག་ལྡེབ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆའི་རྒྱ་སྐྱེད་མིང་གི་རེའུ་མིག་ལ་རྗེས་སྙེག་བྱེད། “|”བར་གཅོད་རྟགས་གཞི་བྱེད་པ། ཀྲིན་ཙིག་མཚོན་ཐབས་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་པ།  དཔེར་བརྗོད་དུ་: !extensions

en: <a href="@url">Public file transfers</a> must be enabled to allow local caching.
bo: <a href="@url">སྤྱིའི་ཡིག་ཆ་བརྒྱུད་སྤྲོད་</a>བེད་སྤྱོད་བྱས་རྗེས་ད་གཟོད་རང་ས་རུ་བར་གསོག་བྱས་ཆོག

en: Track translation sets as one unit
bo: ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱི་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཏུ་བྱས་ནས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པ།

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
bo: ཚིགས་ཚེག་ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཡིན་ཚེས། འདི་ཉིད་ཁུངས་དྲ་ཚིགས་སུ་བྱས་ནས་གཞི་གྲངས་སྡོམ་རྩིས་བྱེད་པ། འདིས་ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱི་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཏུ་བྱས་ནས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པ།

en: Track internal search
bo: རྗེས་སྙེག་ནང་ཁུལ་གྱི་འཚོལ་བཤེར།

en: Custom JavaScript code
bo: JavaScript ཚབ་ཨང་རང་སྒྲིག

en: Code snippet (before)
bo: ཚབ་ཨང་དུམ། (མདུན་དུ།)

en: Code snippet (after)
bo: ཚབ་ཨང་དུམ། (མཇུག་ཏུ།)

en: JavaScript scope
bo: JavaScript འཇོག་ས།

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
bo: javascript ཚབ་ཨང་དུ་&lt;script&gt;མཚོན་རྟགས་ཚུད་མི་རུང་།

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
bo: PHP་སྒྲིག་ཡིག་འདིས་མཇུག་འབྲས་<code>TRUE</code>་བཏོན་པའི་དྲ་ངོས༼ཆེད་ལས་པ་ཁོ་ན༽

en: Pages or PHP code
bo: དྲ་ངོས་སམ་ཡང་ན་PHP་སྒྲིག་ཡིག

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
bo: གལ་སྲིད་PHP གདམ་ཚན་བདམས་ཚེ། %php་བར་དུ་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཇུག་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཡང་དག་མིན་པའི་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal་དྲ་ཚིགས་འཕྲོ་བརླག་འགྲོ་ཉེན་ཡོད།

en: Not customizable
bo: རང་བཟོ་བྱེད་མི་ནུས་པ།

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།

en: Links and downloads
bo: སྦྲེལ་མཐུད་དང་ཕབ་ལེན།
