Piwik Web Analytics (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Search
he: חיפוש

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Roles
he: תפקידים

en: Users
he: חברי האתר

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
he: אם נבחר  PHP-mode , הכנס קוד PHP בין %php. שים לב שביצוע של קוד שגוי יכול להרוס את האתר.

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Add to every page except the listed pages.
he: הוסף לכל עמוד מלבד העמודים שברשימה.

en: Add to the listed pages only.
he: הוסף לעמודים שברשימה בלבד.

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Custom tracking settings
he: הגדרות מעקב אישיות

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
he: משתמשים אינם יכולים לקבוע אם יהיו במעקב או לא.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
he: לעקוב אחר משתמשים כברירת מחדל, אך אפשר לכל משתמש לבחור.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
he: לא לעקוב אחר משתמשים כברירת מחדל, אך אפשר לכל משתמש לבחור.

en: Role specific tracking settings
he: הגדרות מעקב ספציפיות לתפקיד (role)

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Page specific tracking settings
he: הגדרות מעקב ספציפיות לעמוד

en: Link tracking settings
he: הגדרות מעקב לקישור

en: File extensions to track
he: סיומות שם קובץ למעקב

en: Track translation sets as one unit
he: עקוב אחר ערכות תרגום כיחידה אחת

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים
