Piwik Web analytics (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Search
af: Soek

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Users
af: Gebruikers

en: Depends on: !dependencies
af: Is afhanlkik van: !dependencies
