Piwik Web Analytics (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Search
pl: Szukaj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Depends on: !dependencies
pl: Jest zależny od: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-disabled">wyłączony</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-enabled">włączony</span>)

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: opt-in or out of tracking
pl: przystąpienie lub odstąpienie od śledzenia

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Track translation sets as one unit
pl: Śledzenie zestawu tłumaczeń jako pojedynczej jednostki

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
pl: Kiedy węzeł jest częścią zbioru tłumaczeń, zbierana statystyka jest naliczana dla oryginalnego węzła. Pozwala to na traktowanie zbiorów tłumaczeń jak pojedynczych jednostek.

en: Track internal search
pl: Śledzenie wewnętrznego wyszukiwania

en: Custom JavaScript code
pl: Własny kod JavaScript

en: Code snippet (before)
pl: Fragment kodu (przed)

en: Code snippet (after)
pl: Fragment kodu (za)

en: JavaScript scope
pl: Obszar JavaScript

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
pl: Nie dodawaj znaczników &lt;script&gt; we fragmentach kodu javascript.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie włączone, lecz użytkownik może odstąpić.

en: Enable user tracking
pl: Włączenie śledzenia użytkowników

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie wyłączone, lecz użytkownik może przystąpić.

en: Piwik configuration
pl: Konfiguracja Piwika

en: HTTP request status
pl: Status zapytań HTTP

en: Fails
pl: Niepowodzenie

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
pl: Konfiguracja systemu bądź sieci uniemożliwia Drupalowi dostępu do stron internetowych, powodując ograniczenie jego funkcjonalności. Przyczyna może leżeć w konfiguracji serwera internetowego lub PHP. Powinno się ją zmienić, jeśli działać mają powiadomienia o wydaniu aktualizacji, pobieranie wiadomości z kanałów informacyjnych, logowanie się za pomocą identyfikatora OpenID czy inne usługi sieciowe.

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Locally cache tracking code file
pl: Lokalne buforowanie pliku z kodem śledzącym

en: Locally cached tracking code file has been updated.
pl: Podręczna kopia kodu śledzącego została zaktualizowana.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
pl: Podręczna kopia kodu śledzącego została zapisana.

en: Local cache has been purged.
pl: Kopia podręczna została wyczyszczona.

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Allow users to customize tracking on their account page
pl: Zezwalaj użytkownikom na dostosowywanie śledzenia na stronie swojego konta

en: No customization allowed
pl: Nie dopuszcza się żadnych dostosowywań

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
pl: Śledzenie domyślnie włączone, użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą odstąpić

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
pl: Śledzenie domyślnie wyłączone, użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą przystapić

en: If none are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked.
pl: Gdy nic nie wybrano, wszyscy użytkownicy podlegają śledzeniu. Jeżeli użytkownik ma którąkolwiek z wybranych ról, to będzie śledzony.

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Links and downloads
pl: Odnośniki i pobrania

en: List of download file extensions
pl: Lista rozszerzeń plików do pobrania

en: Opt-in or out of tracking
pl: Przystąpienie lub odstąpienie od śledzenia

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
pl: Pozwala użytkownikom zdecydować, czy kod śledzący ma być dołączany do stron.

en: Use PHP for tracking visibility
pl: Użyj PHP do śledzenia widoczności

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings. %warning
pl: Wprowadź do pola kod PHP, żeby śledzić ustawienia związane z widocznością. %warning

en: Custom path visibility filter setting found. Update skipped!
pl: Znaleziono własne ustawienie filtru ścieżki widoczoności. Aktualizacja pominięta.

en: Upgraded custom javascript codesnippet setting.
pl: Ustawienie własnych fragmentów kodu JavaScript zostało zmodernizowane.

en: Upgraded custom "before" code snippet.
pl: Własny fragment kodu "przed" zmodernizowany.

en: Skipped custom "after" code snippet.
pl: Własny fragment kodu "za" pominięty.

en: On by default with opt out
pl: Domyślnie włączone z możliwością odstąpienia

en: Off by default with opt in
pl: Domyślnie wyłączone z możliwością przystąpienia

en: Not tracked
pl: Nie śledzone

en: @items tracked
pl: @items śledzonych

en: No custom code snipped found. Nothing to do.
pl: Nie znaleziono własnych fragmentów kodu. Nie ma nic do zrobienia.
