Piwik Web Analytics (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Value
bs: Vrijednost

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Statistics
bs: Statistika

en: Roles
bs: Uloge

en: Users
bs: Korisnici

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bs: Unesite jednu stranicu po liniji kao Drupalovu putanju. Znak '*' je wildcard. Na primjer, unesite %blog za blog stranice ili %blog-wildcard za svaki lični blog. %front je naslovna stranica.

en: Privacy
bs: Privatnost

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bs: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod izmedju %php. Nepravilan kod može napraviti "probleme" sa vašom stranicom pa stoga budite oprezni.

en: HTTP request status
bs: Status HTTP upita

en: Fails
bs: Pada
