Piwik Web Analytics (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Value
eo: Valoro

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.

en: Depends on: !dependencies
eo: Dependas de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-disabled">malŝaltita</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
eo: @module (<span class="admin-enabled">ŝaltita</span>)

en: HTTP request status
eo: HTTP peta stato

en: Fails
eo: Malsukcesoj

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
eo: Via sistema aŭ reta agordado ne permesas al Drupalo aliri retpaĝojn,rezultante en reduktita funkciado. Tio povas esti pro la agordado de viaretservilo aŭ agordado de PHP, kaj devas esti solvita por elŝuti informojnpri disponeblaj ĝisdatigoj, venigi novaĵ-kolektilajn fluojn, ensaluti perOpenID, aŭ uzi aliajn ret-dependajn servojn.
