Piwik Web Analytics (7.x-2.10) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Value
az: Qiymət

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Statistics
az: Statistika

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Roles
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Messages
az: Mesajlar

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
az: @module (<span class="admin-disabled">söndürülüb</span>)

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Status message
az: Status mesajı

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
