Piwik Web Analytics (7.x-2.10) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Value
hy: Արժեք

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
