Piwik Web Analytics (7.x-2.11) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Value
bg: Стойност

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Users
bg: Потребители

en: Messages
bg: Съобщения

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bg: @module (<span class="admin-disabled">е деактивиран</span>)

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: HTTP request status
bg: Състояние на HTTP заявка

en: Fails
bg: Детайли

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
bg: Вашата система или мрежова конфигурация не позволява на Drupal да достъпва други уеб страници, намалявайки по този начин функционалността. Това може да е причинено от конфигурацията на уеб сървъра или настройките на PHP и трябва да бъде променено с цел да бъде възможно свалянето на информация отностно нови версии и обновления, да бъдат ползвани агрегаторни канали, идентифициране ч/з OpenID, или да бъдат използвани услуги зависещи от мрежовия достъп.

en: Status message
bg: Статус съобщение
