Piwik Web Analytics (7.x-2.11) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Value
ku: نرخ

en: Search
ku: گەڕان

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-disabled">ناچالاکە</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-enabled">چالاکە</span>)

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Fails
ku: سەرکەوتوو نابێت

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list
