Piwik Web Analytics (7.x-2.11) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
