Piwik Web Analytics (7.x-2.12) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
