Piwik Web Analytics (7.x-2.12) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Value
et: Väärtus

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Statistics
et: Statistika

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Users
et: Kasutajad

en: Messages
et: Sõnumid

en: Scope
et: Ulatus

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Domains
et: Domeenid

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Status message
et: Olekuteade

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
et: Antud väli on õiguste puudumise tõttu keelatud.

en: Domain: @domain
et: Domeen: @domain
