Piwik Web Analytics (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Value
hr: Vrijednost

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Roles
hr: Uloge

en: Users
hr: Korisnici

en: Depends on: !dependencies
hr: Ovisi o: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-disabled">onemogućen</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hr: @module (<span class="admin-enabled">omogućen</span>)

en: HTTP request status
hr: Status HTTP zahtjeva

en: Fails
hr: Neuspjesi

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
hr: Vaš sustav ili mrežna konfiguracija ne dozvoljava Drupalu da pristupi web strani, što smanjuje funkcionalnost. Ovo može da bude zbog konfiguracije Vašeg web servera ili parametara PHP-a, i trebalo bi da se ispravi kako bi se preuzimale informacije o raspoloživim zakrpama, preuzimali aggregator feedovi, prijavite se preko OpenID-a ili koristite servise koji zavise od mreže.

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
