Piwik Web Analytics (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Gildi

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Roles
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: Fails
is: Mistekst

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Not customizable
is: Ekki stillanlegt

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
