Piwik Web analytics (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ
