Piwik Web Analytics (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (52 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Value
tr: Değer

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Page
tr: Sayfa

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Roles
tr: Roller

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Privacy
tr: Gizlilik

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Domains
tr: Alan adları

en: Depends on: !dependencies
tr: Gerekenler: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
tr: @module (<span class="admin-disabled">devre dışı</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
tr: @module (<span class="admin-enabled">etkin</span>)

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: opt-in or out of tracking
tr: takip edilmeyi seç veya vazgeç

en: Add tracking for specific roles
tr: Belirli rollere takip ekle

en: Track internal search
tr: İç aramaları takip et

en: Custom JavaScript code
tr: Özel JavaScript kodu

en: Code snippet (before)
tr: Kod parçası (önce)

en: Code snippet (after)
tr: Kod parçası (sonra)

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
tr: Kullanıcılar varsayılan olarak takip ediliyor, fakat siz vazgeçebilirsiniz.

en: Enable user tracking
tr: Kullanıcı takibini etkinleştir

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
tr: Kullanıcılar öntanımlı olarak takip edil<em>mi</em>yor, fakat siz takip edilmeyi seçebilirsiniz.

en: HTTP request status
tr: HTTP istek durumu

en: Fails
tr: Hatalar

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
tr: Sistem ya da ağ yapılandırmanız Drupal'in web sayfalarına erişmesine izin vermeyerek, fonksiyonelliğini azaltıyor. Bu durumun sebebi sunucu yapılandırmanız ya da PHP ayarlarınız olabilir. Mevcut güncellemeleri öğrenmek, toplayıcı beslemelerini alabilmek, OpenID ile giriş sistemini kullanabilmek ve diğer ağ hizmetlerinden yararlanabilmek için bu sorunun giderilmesi gerekmektedir.

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
tr: PHP kodunun <code>DOĞRU</code> döndürdüğü sayfalar (uzman kullanıcılar için)

en: Pages or PHP code
tr: Sayfalar veya PHP kodu

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
tr: PHP seçeneği seçiliyse, PHP kodunu %php arasına girin. Unutmayın, hatalı PHP kodu çalıştırmak sitenizi çalışmaz hale getirebilir.

en: Not customizable
tr: Özelleştirilemez

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar

en: User role names
tr: Kullanıcı rolü isimleri

en: User role ids
tr: Kullanıcı rolü id'leri

en: What are you tracking?
tr: Neyi izliyorsunuz?

en: A single domain (default)
tr: Tek bir alan adı (öntanımlı)

en: Domain: @domain
tr: Alan adı: @domain

en: One domain with multiple subdomains
tr: Alt alanlar içeren bir alan

en: Examples: @domains
tr: Örnekler: @domains

en: Add to the selected roles only
tr: Sadece seçili rollere ekle

en: Add to every role except the selected ones
tr: Seçilenler hariç tüm rollere ekle

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
tr: Eğer hiç rol seçilmezse tüm kullanıcılar izlenir. Eğer bir kullanıcı seçili role sahipse, o kullanıcı izlenir (ya da seçtiğiniz ayara göre, izlenmez).
