Piwik Web Analytics (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге
