Piwik Web Analytics (7.x-2.4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
