Piwik Web Analytics (7.x-2.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Users
ka: მომხმარებლები
