Piwik Web Analytics (7.x-2.4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Value
ps: بيه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Users
ps: غړي
