Piwik Web Analytics (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Value
kk: Мән

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Messages
kk: Хаттар

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)

en: HTTP request status
kk: HTTP сұранымның мәртебесі

en: Fails
kk: Сәтсіздің

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
kk: Сіздің жүйелік немесе желілік конфигурациясыңыз Друпалға веб-парақтарды қарауға мүмкіндік бермей отыр. Бұл PHP-нің баптамасы дұрыс болмауынан болуы мүмкін. Бұл бар жаңартулар туралы ақпаратты алу үшін, RSS-баулар жаңалықтарын, OpenID арқылы кіру мен басқа желілік сервистерді қолдану үшін қажет.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
