Piwik Web Analytics (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Value
sk: Hodnota

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Users
sk: Používatelia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Messages
sk: Správy

en: Visit
sk: Navštíviť

en: Scope
sk: Rozsah

en: Privacy
sk: Súkromie

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Pridať iba ak nasledujúci PHP kód vráti <code>TRUE</code> (PHP-mód, iba pre expertov).

en: Domains
sk: Domény

en: Depends on: !dependencies
sk: Závisí na: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-disabled">zakázaný</SPAN>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-enabled">povolený</SPAN>)

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Add to every page except the listed pages.
sk: Pridať na každú stránku okrem vypísaných.

en: Add to the listed pages only.
sk: Pridať iba na vypísané stránky.

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: User specific tracking settings
sk: Nastavenia sledovania špecifické pre používateľa

en: Custom tracking settings
sk: Nastavenia vlastného sledovania

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
sk: Používatelia nemôžu nastaviť či budú sledovaný alebo nie.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
sk: Sledovať používateľov, ale umožniť aby mohli používatelia túto možnosť zrušiť.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
sk: Nesledovať používateľov, ale umožniť aby mohli používatelia túto možnosť použiť.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
sk: Umožnite jednotlivým používateľom nastaviť viditeľnosť pre sledovanie v ich nastaveniach konta. Iba používatelia s oprávnením %permission budú môcť túto voľbu meniť.

en: opt-in or out of tracking
sk: pristúpiť alebo nepristúpiť na sledovanie

en: Role specific tracking settings
sk: Nastavenie sledovanie špecifické pre kategórie

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Page specific tracking settings
sk: Nastavenia sledovania pre špecifickú stránku

en: Link tracking settings
sk: Nastavenia sledovania odkazov

en: File extensions to track
sk: Sledované prípony súborov

en: A pipe separated list of file extensions that should be tracked when clicked with regular expression support. Example: !extensions
sk: Zoznam prípon súborov oddelených znakom |, ktoré môžu byť sledované pri kliknutí pomocou regulárnych výrazov. Napríklad: !extensions

en: Cache tracking code file locally
sk: Súbor s dočasným sledovacím kódom ukladať lokálne

en: <a href="@url">Public file transfers</a> must be enabled to allow local caching.
sk: Ak chcete dočasné lokálne ukladanie, musíte povoliť <a href="@url">verejný prenos súborov</a>.

en: Track translation sets as one unit
sk: Prehľadávať sadu prekladov ako jeden celok

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
sk: Ak je príspevok časťou sady prekladu, zaznamenajú sa miesto neho štatistiky z východzieho príspevku. To umožňuje spracovať celú sadu prekladov ako jeden celok.

en: Track internal search
sk: Sledovať vnútorné vyhľadávanie

en: Custom JavaScript code
sk: Vlastný JavaScript kód

en: Code snippet (before)
sk: Kód pridaný pred

en: Code snippet (after)
sk: Kód pridaný za

en: JavaScript scope
sk: Umiestnenie JavaScriptu

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
sk: nevkladajte značku &lt;script&gt;. do javascript kódu.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sk: Používatelia sú štandardne sledovaní, môžte však sledovanie zrušiť.

en: Enable user tracking
sk: Povoliť sledovanie používateľov

en: use PHP for tracking visibility
sk: použiť PHP pre viditeľnosť sledovacieho kódu

en: HTTP request status
sk: Stav HTTP požiadavky

en: Fails
sk: Zlyhalo

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
sk: Váš systém alebo sieťové nastavenie neumožňuje Drupalu prístup k webovým stránkam a výsledkom je jeho obmedzená funkčnosť. To môže byť spôsobené nastavením webového serveru alebo nastavením PHP. Obmedzenie sa prejaví v informáciách o dostupných aktualizáciách, čítačke správ, prihlasovaní cez OpenID alebo použitím služieb závislých na sieti.

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list
