Piwik Web Analytics (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: HTTP request status
ug: HTTP ئىلتىماس ئەھۋالى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن
