Piwik Web Analytics (7.x-2.6) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်

en: A single domain
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာ တစ်ခုတည်းသော

en: No privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်မရှိခြင်း
