Piwik Web Analytics (7.x-2.6) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Site search
pl: Wyszukiwanie strony

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
pl: Nazwy ról, które pełni użytkownik, oddzielone przecinkami.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
pl: Identyfikatory ról, które pełni użytkownik, oddzielone przecinkami.

en: User role names
pl: Nazwy rang użytkowników

en: User role ids
pl: Numery id rang użytkowników

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
pl: Konfigurowanie zachowania śledzenia do uzyskania wglądu w ruch witryny i efektywność marketingową.

en: On by default with opt out
pl: Domyślnie włączone z możliwością odstąpienia

en: Off by default with opt in
pl: Domyślnie wyłączone z możliwością przystąpienia

en: Not tracked
pl: Nie śledzone

en: One domain with multiple subdomains
pl: Jedna domena z wieloma subdomenami

en: All pages with exceptions
pl: Wszystkie strony z wyjątkami

en: Excepted: @roles
pl: Wykluczone: @roles

en: A single domain
pl: Pojedyncza domena

en: Universal web tracking opt-out
pl: Uniwersalne odstąpienie od śledzenia w sieci

en: No privacy
pl: Brak prywatności

en: @items enabled
pl: @items aktywne
