Piwik Web Analytics (7.x-2.7) - en to nl translation catalogue (97 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Value
nl: Waarde

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Messages
nl: Berichten

en: Visit
nl: Bezoek

en: Scope
nl: Bereik

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Domains
nl: Domeinen

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-enabled">ingeschakeld</span>)

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: opt-in or out of tracking
nl: bezoeken bijhouden in- of uitschakelen

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Track translation sets as one unit
nl: Volg vertalingsets als een eenheid

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
nl: Indien een node deel uitmaakt van een vertaalset, hou dan enkel statistieken bij voor de originele node. Hierdoor wordt een vertalingset als een unieke eenheid getraceerd.

en: Track internal search
nl: Interne zoekopdrachten bijhouden

en: Custom JavaScript code
nl: Aangepaste Javascriptcode

en: Code snippet (before)
nl: Codefragment (voor)

en: Code snippet (after)
nl: Codefragment (na)

en: JavaScript scope
nl: Javascriptbereik

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
nl: De &lt;script&gt;-tags niet toevoegen aan de JavaScript-code.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
nl: Gebruikers worden standaard gevolgd, maar u kunt zichzelf uitschrijven.

en: Enable user tracking
nl: Gebruikers volgen inschakelen

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
nl: Standaard worden gebruikers <em>niet</em> gevolgd, maar u kunt zichzelf inschrijven.

en: HTTP request status
nl: status HTTP-aanvraag

en: Fails
nl: Mislukt

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
nl: Een deel van de functionaliteit is niet beschikbaar omdat uw systeem- of netwerk-instellingen Drupal niet toestaan om webpagina's te benaderen. Dit kan veroorzaakt worden door instellingen van de webserver of PHP-instellingen. Wijzigen van deze instellingen is nodig voor downloaden van informatie over beschikbare updates, ophalen van feeds, inschrijven via OpenID of het gebruik van andere netwerkafhankelijke diensten.

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Site search
nl: Site-zoekfunctie

en: Locally cache tracking code file
nl: Trackingcode lokaal bewaren

en: Custom variables
nl: Aangepaste variabelen

en: Slot number
nl: Slotnummer

en: The custom variable name.
nl: De variabelenaam.

en: The custom variable value.
nl: De variabelewaarde.

en: The scope for the custom variable.
nl: Het bereik van de variabele.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
nl: Een door komma's gescheiden lijst met rol-ID's waarbij de gebruiker hoort.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
nl: Lokaal bewaarde trackingcode is bijgewerkt.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
nl: Lokaal bewaarde trackingcode is opgeslagen.

en: Local cache has been purged.
nl: Lokale cache is geleegd.

en: Tracking scope
nl: Tracking-bereik

en: Allow users to customize tracking on their account page
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om het volgen aan te passen op hun accountpagina

en: No customization allowed
nl: Geen aanpassing toegestaan

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
nl: Volgen standaard ingeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen zich terugtrekken

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
nl: Volgen standaard uitgeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen kiezen voor opt-in.

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Links and downloads
nl: Links en downloads

en: Track clicks on mailto links
nl: Klikken op mailto links bijhouden

en: List of download file extensions
nl: Lijst van downloadbare bestandsextensies

en: Custom variable name #@slot
nl: Aangepaste variabelenaam #@slot

en: Custom variable value #@slot
nl: Aangepaste variabele waarde #@slot

en: User role names
nl: Naam van gebruikersrollen

en: User role ids
nl: Gebruikersrol-ID's

en: Opt-in or out of tracking
nl: In- of uit-schrijven voor tracking

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
nl: Gebruikers toestaan om te beslissen of de trackingcode toegevoegd zal worden aan de pagina of niet.

en: Use PHP for tracking visibility
nl: PHP gebruiken voor tracking-zichtbaarheid

en: On by default with opt out
nl: Standaard ingeschakeld met de mogelijkheid om uit te schrijven

en: Off by default with opt in
nl: Standaard uitgeschakeld met de mogelijkheid om in te schrijven

en: Not tracked
nl: Niet gevolgd

en: What are you tracking?
nl: Wat wordt gevolgd?

en: A single domain (default)
nl: Een losstaand domein (standaard)

en: Domain: @domain
nl: Domein: @domain

en: One domain with multiple subdomains
nl: Eén domein met meerdere subdomeinen

en: Examples: @domains
nl: Voorbeelden: @domains

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.

en: All pages with exceptions
nl: Alle pagina's met uitzonderingen

en: Excepted: @roles
nl: Uitgezonderd: @roles

en: A single domain
nl: Een enkel domein

en: Universal web tracking opt-out
nl: Universele web tracking opt-out.

en: Added "batch" to path visibility filter setting.
nl: 'batch' is toegevoegd aan de pad zichtbaarheidsfilter-instelling.

en: No privacy
nl: Geen privacy

en: @items enabled
nl: @items ingeschakeld

en: Outbound links
nl: Externe links

en: Mailto links
nl: Mailto-links

en: Track messages of type
nl: Volg berichten van het type

en: Track User ID
nl: Gebruikers-ID volgen
